Oferty pracy w UX w Polsce

Czytanie ofert pracy w Polsce jest bardzo pouczającym doświadczeniem. Milcząco ignorując odwieczną kwestię nazewnictwa stanowisk,, można zauważyć, że na początku 2012 roku, branża związana z użytecznością, user experience i projektowaniem rozwija się. A przynajmniej – poszukuje pracowników.

Od czasu do czasu,przychodzą do mnie pytania, gdzie pracować, gdzie się rozwijać, gdzie projektować cyfrowe produkty… Jako, że z poziomu Facebooka wynika, że drugą najpopularniejszą grupą fanów UXLabs, po branżowych specjalistach są studenci i ludzie zaraz po studiach podpowiadam:

Miłego procesu aplikacji ;)

Na poczatku zeszłego roku, jeszcze regularnie publikując wpisy rozważałem wprowadzenie job-boarda, gdzie chętny mógłby opublikować ofertę pracy w branży. Zrezygnowałem, bo ofert było niewiele. Teraz to się trochę zmieniło. Jesteście tym zainteresowani? Proszę o feedback w postaci komentarzy/like-ów. 

Chcesz pracować w zawodzie? Aktualne oferty:

No items, feed is empty.

Oferty dostarcza serwis praca.uxlabs.pl

Comments

  1. Tomek Karwatka says:

    Dzieki za przekazanie info o naszej rekrutacji. Jutro szczegolowe ogloszenie opublikujemy.

Trackbacks

  1. […] Ostatni wpis poświęcony ofertom pracy w branży wywołał (głównie w prywatnych rozmowach) spory odzew. Poniżej świeży przegląd nowych ofert pracy w branży: […]