Listopad – miesiąc spotkań z użytecznością, eyetrackingiem i user experience

Tegoroczny listopad pod względem ilości organizowanych imprez będzie naprawdę bogaty. Czego możemy się spodziewać? Poza świętowaniem World Usability Day (w tym roku poświęconemu usługom finansowym), odbędzie się konferencja poświęcona eyetrackingowi i UX Camp w Trójmieście i comiesięczne spotkanie CHI Polska.

3Camp Usability – Trójmiasto

6 listopada w Trójmieście odbędzie się coroczna edycja 3campu poświęcona użyteczności. Wśród prelegentów będa przedstawiciele Wirtualnej Polski, Nokautu (Krzysztof Piwowar), Polskapresse i Young Digital Poland.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00  i będzie miało miejsce w Gdańskim Parku Naukowo-Technologiczny, przy ul. Trzy Lipy 3. Uczestnictwo wymaga wcześniejszej rejestracji.

Więcej szczegółów: wpis w serwisie 3camp poświęcony wydarzeniu

WUD na Pradze

8 listopada odbędzie się pierwsza (po przerwie) warszwska edycja World Usability Day. Wśród prelegentów będą m.in. Wiesław Kotecki, Paulina Rzymska, Justyna Karamuz, Paweł Haltof, Agata Pasikowska, Joanna Kwiatkowska i Tomek Skórski. Jesteśmy patronem medialnym tego wydarzenia.

Spotkanie odbędzie się na SWPS na Pradze i zacznie się o godzinie 18-tej.

Szczegóły: strona WWW wydarzenia, strona wydarzenia na Facebooku.

WUD Silesia

10 listopada w Katowicach odbędzie trzecia edycja WUD Silesia. To impreza organizowana z największym rozmachem, najbardziej profesjonalnie i w dodatku razem z warsztatami! Serwis UXLabs (jak pewnie zauważyliście) jest patronem WUD Silesia, więc 10 listopada będziemy w Centrum Informacji Naukowej gdzie odbywa się to wydarzenie. Program wydarzenia jest dość urozmaicony i ma przyciągnąć zarówno specjalistów jak i laików.

Szczegóły: strona WWW wydarzenia, strona wydarzenia na Facebooku.

WUD Kraków

O WUD Kraków wiadomo póki co, że odbędzie się 24 listopada w Krakowie.

Więcej szczegółów na pewno pojawi się na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

I Polska Konferencja Eyetrackingowa – Lublin

30 listopada 2012 roku  Katedra Psychologii Eksperymentalnej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego razem z firmą Neuro Device – polskim dystrybutorem SMI zaprasza na I Polską Konferencję Eyetrackingową, “Eyetracking w badaniach społecznych i humanistycznych. Teoria – metoda – aplikacja”. Program wydarzenia wygląda na bardziej naukowy niż popularyzatorski, a sam udział jest w konferencji jest  płatny (100/50 PLN).

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie konferencji.

WUD Wrocław

Spotkanie posiadające najdłuższą tradycję – World Usability Day Wrocław (zaplanowane na 8 listopada) zostało niestety w tym roku odwołane z powodu braku sponsorów. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia.

Chcesz pracować w zawodzie? Aktualne oferty:

No items, feed is empty.

Oferty dostarcza serwis praca.uxlabs.pl

Trackbacks

  1. […] zapowiedzi na blogach UX Labs oraz UX […]