Krótko – UXPin & Responsive

Wczoraj rano CEO UXPin, Marcin Treder podesłał mi press release-a z informacją o ostatnich zmianach w UXPin. Najbardziej widoczną zmianą jest możliwość projektowania (buzzword alert!) responsywnych interfejsów i z krótkiego testu wygląda ona na wygodną  – przynajmniej w porównaniu do ulubionego Axure ;)

Dla mnie ciekawsze niż responsive jest coś innego – w porównaniu do poprzednich testów, UXPin wygląda i działa dużo lepiej. Rewelacyjnie zrobione komentarze/uwagi, dobre przeszukiwanie komponentów, duża ilość elementów interfejsu. Można tworzyć proste interakcje. Jest nawet czat :)

Mój ostatni test miał miejsce we wrześniu 2012. W ciągu tego czasu aplikacja bardzo mocno się rozwinęła i zaczynam myśleć, czy do prostszych albo wieloekranowych interfejsów nie zacząć używać właśnie UXPin. Nie mogę powiedzieć, że mogę porzucić Axure, ale jeśli w ciągu kolejnego półrocza, aplikacja jeszcze bardziej się rozwinie… to pewnie to zrobię. Tak czy inaczej – proponuję przetestować zmiany na własnej skórze. W mojej opinii warto spróbować.

 

Chcesz pracować w zawodzie? Aktualne oferty:
Oferty dostarcza serwis praca.uxlabs.pl

Comments

  1. Dzięki Tomek! Jak to mówią “challange accepted” w pół roku rzucisz Axure :).

  2. Tomasz Skórski says:

    Heh, zobaczymy :)

  3. Paweł Biliński says:

    Również trzymamy kciuki — rynek narzędzi do prototypowania online nie jest specjalnie nasycony (jeśli mówimy o narzędziach, które da się wykorzystać do realizacji poważnych projektów).

    @Marcin: macie jakiś roadmap? Może można coś zasugerować i zapewnić miejsce jakiemuś “ficzerowi”?;)

  4. UXPin jako produkt nie tylko do projektowania zdaje się iść w dobrym kierunku. Gdyby jeszcze do tego dodać moduł komentarzy, dokuwiki i możliwosć zarządzania oraz delegację zadań….