Krótko – Rocket Surgery Made Easy po polsku!


Długo oczekiwana, kolejna ksiażka Steva Kruga autora kultowego “Nie każ mi mysleć” została własnie wydana z półrocznym poślizgiem w języku polskim przez wydawnictwo Helion.

“Przetestuj ją sam”, czyli “Rocket Surgery Made Easy” to przejrzysty przewodnik, jak przeprowadzić ekonomiczne testy użyteczności we własnym zakresie, wraz z rekomendacjami i gotowymi skryptami do wykorzystania.

Autor ma niezwykle lekkie pióro, pisze w sposób nadzwyczaj zrozumiały, a jego koncepcje dość latwo mozna wdrożyć w życie. Najlepiej to widac po sukcesie jego poprzedniej książki – “Nie każ mi myśleć”, ktora uświadomiła właścicielom serwisów internetowych konieczność poważniejszego potraktowania tematu użyteczności.

Czy ta książka powtórzy sukces pierwszej? Sądzę że i tak i nie. Nie – bo dotyczy bardziej niszowego tematu niz użyteczność. Tak, bo zainteresowanie użytecznością  staje się coraz wieksze i w niedługim czasie będziemy mogli się prawdopodobnie spotykać z wysypem ofert testów użyteczności wg “metody na Kruga”…

Chcesz pracować w zawodzie? Aktualne oferty:

Error: Feed has an error or is not valid

Oferty dostarcza serwis praca.uxlabs.pl