Ankieta – Profil specjalistów UX w Polsce 2013

Po raz kolejny, wspólnie z Asią Kwiatkowską przygotowaliśmy pytania, które będą podstawą do opracowania raportu Profil specjalisty User Experience w Polsce 2013.

Ankieta zawiera 26 pytań, a jej wypełnienie zajmuje około 15 minut. Udzielenie odpowiedzi na wszystkie postawione przez nas pytania jest nieobowiązkowe, dlatego pytania mozna po prostu pominąć. Adres do ankiety:

raport2013.hci.org.pl

http://fluidsurveys.com/s/chipolska-raport

Badanie jest realizowane w okresie od 5 do 30 września 2013 r. Wśród osób, które pozostawią swój adres e-mail rozlosujemy trzy bony na zakupy (o wartości 20$) w sewisie Amazon oraz drobne upominki.

Po wypełnieniu ankiety zachęcamy do pozostawienia adresu e-mail, na który prześlemy raport podsumowujący badanie. Adres e-maill nie jest powiązany z udzielanymi odpowiedziami.

Bardzo gorąco zapraszamy do udziału ;)

Chcesz pracować w zawodzie? Aktualne oferty:
Oferty dostarcza serwis praca.uxlabs.pl

Comments

  1. Lol, UX-owy portal, klikam na ten mniejszy link (składnia i wygląd sugeruje, że to link): http://fluidsurveys.com/s/chipolska-raport i dostaję page Error. Dopiero po cofnięciu się klikam w duży link i działa. Ale ogólnie zacna inicjatywa – popieram po raz kolejny :P

    • Tomasz Skórski says:

      Ooops, dzięki za info. Poprawiłem urla. Dzisiaj krótko spałem :]

  2. Wrzucisz wyniki?